Kolečka na vozíky

Jednoduchá kolečka na paletový vozík znamenají menší styčnou plochu, čímž dochází k nižšímu tření s podlahou a k redukci valivého odporu. Ideálně se tedy hodí na rovné plochy. Kolečko na paletový vozík může být vyrobeno z několika materiálů (nylon, polyuretan, guma apod.). Nejuniverzálnější je použití hnacích a tandemových vidlicových koleček z polyuretanu.

Nevíte-li si rady s výběrem vhodných koleček, neváhejte nás kontaktovat.

Nezávazná poptávka

* Nepovinný údaj

Můžete nás znát také pod značkou:

Logo

Servis

Opravujeme vysokozdvižné vozíky všech značek. Velký důraz klademe na kvalitu a dostupnost. Naši technici provádí opravy poctivě – výměnu za jiný díl volíme až jako poslední možnost.
Dozvědět se více »

Pronájem a zkušební provoz

Jdeme dál než konkurence - víme, že vybrat správný typ manipulační techniky do provozu není jednoduché. Proto Vám nabízíme pronájem a nadstandardně zkušební provoz.
Dozvědět se více »

Prodej náhradních dílů

Sháníte náhradní díly pro manipulační techniku? Zaměřujeme se na díly pro vysokozdvižné vozíky, ale po domluvě obstaráme náhradní díly i na ostatní stroje.
Dozvědět se více »

Školení

Dobře vyškolený řidič vysokozdvižného vozíku je základním předpokladem pro bezpečný provoz. Kvalitní školení zaručí ochranu zboží, techniky i Vašich zaměstnanců a zároveň zefektivní provoz.
Dozvědět se více »