Použité VZV a příslušenství

Naše společnost nabízí prodej použitých vysokozdvižných vozíků všech světových značek: Still, Linde, Jungheinrich, Hyster, Yale, Caterpillar, Desta a další dle aktuální nabídky. V našem bazaru vysokozdvižných vozíků prodáváme široký sortiment zdvihací a skladovací techniky jako jsou paleťáky, VZV spalovací a elektrické, přídavná zařízení a příslušenství. Dále zajišťujeme servis, pronájem a školení řidičů VZV.

Vysokozdvižné vozíky jsou nezbytnou součástí Vašich skladů nebo výrobních hal. S jejich pomocí si usnadníte manipulaci s těžkými břemeny a přesun většího množství materiálu či zboží bude probíhat rychleji a bez problémů. Rádi Vám poradíme s výběrem vhodného vysokozdvižného vozíku, který si poradí ve vnitřních prostorách skladů a hal, ale i ve venkovních a jinak ztížených podmínkách.

Pokud si nejste jisti výběrem správného typu vysokozdvižného vozíku pro Vaši firmu, nabízíme zkušební provoz.

V oblasti přídavných zařízení, pneumatik, sedaček, koleček a dalšího příslušenství pro vysokozdvižné vozíky spolupracuje naše firma s firmou Čemat, výhradním distributorem značek CAMSO (dříve Camoplast Solideal), Bolzoni Auramo Meyer, Seat, Räder-Vogel i dalších pro Českou republiku a Slovensko. 

Můžete nás znát také pod značkou:

Logo

Servis

Opravujeme vysokozdvižné vozíky všech značek. Velký důraz klademe na kvalitu a dostupnost. Naši technici provádí opravy poctivě – výměnu za jiný díl volíme až jako poslední možnost.
Dozvědět se více »

Pronájem a zkušební provoz

Jdeme dál než konkurence - víme, že vybrat správný typ manipulační techniky do provozu není jednoduché. Proto Vám nabízíme pronájem a nadstandardně zkušební provoz.
Dozvědět se více »

Prodej náhradních dílů

Sháníte náhradní díly pro manipulační techniku? Zaměřujeme se na díly pro vysokozdvižné vozíky, ale po domluvě obstaráme náhradní díly i na ostatní stroje.
Dozvědět se více »

Školení

Dobře vyškolený řidič vysokozdvižného vozíku je základním předpokladem pro bezpečný provoz. Kvalitní školení zaručí ochranu zboží, techniky i Vašich zaměstnanců a zároveň zefektivní provoz.
Dozvědět se více »