Paletové vozíky

Paletové vozíky jsou určeny pro ruční přepravu těžkých nákladů. Paletový vozík, často označovaný také jako paletizační vozík, paletovací vozík nebo paleťák, je velmi praktický a nepostradatelný pomocník v malých i velkých skladech, ve výrobních prostorách a všude tam, kde potřebujete snadno přemístit těžká břemena. Hydraulický zdvih paletových vozíků a ruční oj usnadňuje obsluze práci. Jelikož jsou tyto vozíky poháněny lidskou silou, náklady na jejich údržbu a provoz jsou minimální. Existuje celá řada paletových vozíků a v naší nabídce si vybere každý podle své potřeby.

Sortiment

Kliknutím zvětšíte obrázek

Paletový vozík TP

Paletový vozík pro přepravu dlouhých palet, délka vidlic 1800 mm, tandemové provedení koleček vidlic.
více informací ...

Prodejní cena:11 960 Kč bez DPH
Pronájem na den:nelze pronajmout
Kliknutím zvětšíte obrázek

Paletový vozík TP

Paletizační vozík pro přepravu dlouhých palet, délka vidlic 2000 mm, tandemové provedení koleček vidlic.
více informací ...

Prodejní cena:12 690 Kč bez DPH
Pronájem na den:nelze pronajmout

Můžete nás znát také pod značkou:

Logo

Servis

Opravujeme vysokozdvižné vozíky všech značek. Velký důraz klademe na kvalitu a dostupnost. Naši technici provádí opravy poctivě – výměnu za jiný díl volíme až jako poslední možnost.
Dozvědět se více »

Pronájem a zkušební provoz

Jdeme dál než konkurence - víme, že vybrat správný typ manipulační techniky do provozu není jednoduché. Proto Vám nabízíme pronájem a nadstandardně zkušební provoz.
Dozvědět se více »

Prodej náhradních dílů

Sháníte náhradní díly pro manipulační techniku? Zaměřujeme se na díly pro vysokozdvižné vozíky, ale po domluvě obstaráme náhradní díly i na ostatní stroje.
Dozvědět se více »

Školení

Dobře vyškolený řidič vysokozdvižného vozíku je základním předpokladem pro bezpečný provoz. Kvalitní školení zaručí ochranu zboží, techniky i Vašich zaměstnanců a zároveň zefektivní provoz.
Dozvědět se více »