Pneumatiky VZV

Jako každý stroj používající kola, i u vysokozdvižných vozíků dochází k opotřebování pneumatik. Aby Vaše manipulační technika fungovala efektivně a bez zbytečných finančních ztrát, není vhodné zanedbávat jejich výměnu. Pneu na VZV ovšem můžete vyměnit i z důvodu potřeby používání vozíku na jiném povrchu, například v obtížnějším terénu. Pneumatiky na VZV se mění u zákazníka

Cena zakoupené pneumatiky je včetně montáže u zákazníka.

Ceníky pneumatik ke stažení zde:

Nezávazná poptávka

* Nepovinný údaj

Můžete nás znát také pod značkou:

Logo

Servis

Opravujeme vysokozdvižné vozíky všech značek. Velký důraz klademe na kvalitu a dostupnost. Naši technici provádí opravy poctivě – výměnu za jiný díl volíme až jako poslední možnost.
Dozvědět se více »

Pronájem a zkušební provoz

Jdeme dál než konkurence - víme, že vybrat správný typ manipulační techniky do provozu není jednoduché. Proto Vám nabízíme pronájem a nadstandardně zkušební provoz.
Dozvědět se více »

Prodej náhradních dílů

Sháníte náhradní díly pro manipulační techniku? Zaměřujeme se na díly pro vysokozdvižné vozíky, ale po domluvě obstaráme náhradní díly i na ostatní stroje.
Dozvědět se více »

Školení

Dobře vyškolený řidič vysokozdvižného vozíku je základním předpokladem pro bezpečný provoz. Kvalitní školení zaručí ochranu zboží, techniky i Vašich zaměstnanců a zároveň zefektivní provoz.
Dozvědět se více »