Repase vysokozdvižných vozíků

Máte starý a opotřebovaný VZV a hledáte nový? S námi můžete ušetřit!

Provádíme kompletní repase vysokozdvižných vozíků a manipulační techniky. Přidáme vašim vozíkům další roky provozu a zajistíme jejich bezproblémové a bezpečné fungování.

V rámci repasování provedeme úvodní kontrolu techniky, dekompletaci, opravu, případně výměnu dílů, kompletaci vozíku a kontrolu výsledného technického stavu.

Dejte svému VZV nový život a získejte perfektně funkční vozík za zlomek ceny oproti novému.

 

Podívejte se na výsledek

Prozkoumejte rozdíl mezí původním stavem vozíků a čerstvě zrepasovanými vozíky přetažením posuvníku po obrázku:

 Máte zájem o repasi svého VZV?

Volejte na telefonní číslo 775 073 072 nebo se ozvěte našim specialistům na info@pk-intralogis.cz a přidejte podrobnosti o svém vozíku. V následujících pracovních dnech se vám ozveme zpět.

Můžete nás znát také pod značkou:

Logo

Servis

Opravujeme vysokozdvižné vozíky všech značek. Velký důraz klademe na kvalitu a dostupnost. Naši technici provádí opravy poctivě – výměnu za jiný díl volíme až jako poslední možnost.
Dozvědět se více »

Pronájem a zkušební provoz

Jdeme dál než konkurence - víme, že vybrat správný typ manipulační techniky do provozu není jednoduché. Proto Vám nabízíme pronájem a nadstandardně zkušební provoz.
Dozvědět se více »

Prodej náhradních dílů

Sháníte náhradní díly pro manipulační techniku? Zaměřujeme se na díly pro vysokozdvižné vozíky, ale po domluvě obstaráme náhradní díly i na ostatní stroje.
Dozvědět se více »

Školení

Dobře vyškolený řidič vysokozdvižného vozíku je základním předpokladem pro bezpečný provoz. Kvalitní školení zaručí ochranu zboží, techniky i Vašich zaměstnanců a zároveň zefektivní provoz.
Dozvědět se více »