Profesionální servis VZV

Nabízíme Vám kvalitní a dostupný servis vysokozdvižných vozíků všech značek.  Přenechejte starost o Vaše VZV a jejich bezproblémový provoz našemu servisnímu týmu a využijte mnohaleté zkušenosti našich servisních techniků. Zajišťujeme výměny převodových a motorových olejů a filtrů, výměny pneumatik, opravy motorů, převodovek, hydrauliky apod.

Technické kontroly

Vysokozdvižný vozík, jako každý jiný motorový dopravní prostředek, nemůže fungovat bez řádné kontroly. Zajišťujeme technické kontroly VZV všech domácích i zahraničních značek platné dle normy ČSN 26-8805. Prohlídky provádíme na místě u zákazníka na jakoukoliv techniku – čelní, boční, elektrické, benzínové, plynové a dieselové vozíky. Výstupem TK je protokol a štítek o době platnosti TK.

Revize LPG

Provozovatel jakékoliv manipulační techniky pohánění LPG je dle zákona povinen pravidelně provádět kontrolu plynového zařízení jednou ročně. Revize LPG na VZV provádíme u zákazníka dle platných norem. Při revizi jsou kontrolovány bezpečnostní prvky, stav filtrů, chod motoru, těsnost soustavy apod. Výstupem revize LPG je protokol a štítek o době platnosti revize.

Hodinová sazba

Náš VZV servis poskytuje zákazníkům hodinovou sazbu 650 Kč na všechny druhy oprav.

Dopravné

Potřebujete-li rychle vyřešit opravu Vašeho vysokozdvižného vozíku, naši servisní technici k Vám dorazí v co nekratší době.

Dopravné: 14Kč/km.

Můžete nás znát také pod značkou:

Logo

Servis

Opravujeme vysokozdvižné vozíky všech značek. Velký důraz klademe na kvalitu a dostupnost. Naši technici provádí opravy poctivě – výměnu za jiný díl volíme až jako poslední možnost.
Dozvědět se více »

Pronájem a zkušební provoz

Jdeme dál než konkurence - víme, že vybrat správný typ manipulační techniky do provozu není jednoduché. Proto Vám nabízíme pronájem a nadstandardně zkušební provoz.
Dozvědět se více »

Prodej náhradních dílů

Sháníte náhradní díly pro manipulační techniku? Zaměřujeme se na díly pro vysokozdvižné vozíky, ale po domluvě obstaráme náhradní díly i na ostatní stroje.
Dozvědět se více »

Školení

Dobře vyškolený řidič vysokozdvižného vozíku je základním předpokladem pro bezpečný provoz. Kvalitní školení zaručí ochranu zboží, techniky i Vašich zaměstnanců a zároveň zefektivní provoz.
Dozvědět se více »