Školení řidičů VZV

Školení řidičů manipulačních vozíků je prováděno na základě platných zákonů, vyhlášek a ustanovení. Podle legislativy je oprávněn řídit VZV pouze řidič s platným a odpovídajícím typem řidičského průkazu pro manipulační techniku. Po úspěšném absolvování kurzu je uchazeči vydán průkaz řidiče manipulačních vozíků dané třídy a druhu. Při opakovaném školení řidičů manipulačních vozíků je vydáno osvědčení o provedení opakovaného školení a protokol o přezkoušení.

Můžete nás znát také pod značkou:

Logo

Servis

Opravujeme vysokozdvižné vozíky všech značek. Velký důraz klademe na kvalitu a dostupnost. Naši technici provádí opravy poctivě – výměnu za jiný díl volíme až jako poslední možnost.
Dozvědět se více »

Pronájem a zkušební provoz

Jdeme dál než konkurence - víme, že vybrat správný typ manipulační techniky do provozu není jednoduché. Proto Vám nabízíme pronájem a nadstandardně zkušební provoz.
Dozvědět se více »

Prodej náhradních dílů

Sháníte náhradní díly pro manipulační techniku? Zaměřujeme se na díly pro vysokozdvižné vozíky, ale po domluvě obstaráme náhradní díly i na ostatní stroje.
Dozvědět se více »

Školení

Dobře vyškolený řidič vysokozdvižného vozíku je základním předpokladem pro bezpečný provoz. Kvalitní školení zaručí ochranu zboží, techniky i Vašich zaměstnanců a zároveň zefektivní provoz.
Dozvědět se více »