Svěrací čelisti

Svěrací čelisti, nazývané také svěrací manipulátory či svěrací vidlice, umožňují kromě běžných operací s břemeny za pomoci hydrauliky uchopovat a přenášet břemena sevřením. Rozdělujeme je na čelisti na role, čelisti na balíky a čelisti na bílou techniku. V kombinaci s dalšími přídavnými zařízeními získáte komplexní zařízení pro efektivní manipulaci s různými druhy břemen, jako jsou balíky, žoky, sudy, betonové prefabrikáty apod.

Nezávazná poptávka

* Nepovinný údaj

Můžete nás znát také pod značkou:

Logo

Servis

Opravujeme vysokozdvižné vozíky všech značek. Velký důraz klademe na kvalitu a dostupnost. Naši technici provádí opravy poctivě – výměnu za jiný díl volíme až jako poslední možnost.
Dozvědět se více »

Pronájem a zkušební provoz

Jdeme dál než konkurence - víme, že vybrat správný typ manipulační techniky do provozu není jednoduché. Proto Vám nabízíme pronájem a nadstandardně zkušební provoz.
Dozvědět se více »

Prodej náhradních dílů

Sháníte náhradní díly pro manipulační techniku? Zaměřujeme se na díly pro vysokozdvižné vozíky, ale po domluvě obstaráme náhradní díly i na ostatní stroje.
Dozvědět se více »

Školení

Dobře vyškolený řidič vysokozdvižného vozíku je základním předpokladem pro bezpečný provoz. Kvalitní školení zaručí ochranu zboží, techniky i Vašich zaměstnanců a zároveň zefektivní provoz.
Dozvědět se více »